KRIVOSÚD - BODOVKA | Informačný web obce 

Vyhľadávanie

Aktuality > Privítanie detí do života 2019

Privítanie detí do života 2019

V našej obci sa stalo už peknou tradíciou uvítanie do života našich najmenších obyvateľov.V piatok 17.5.2019 sme na obecnom úrade Krivosúd- Bodovka privítali tri novonarodené deti,  Michaelu Hálovú, Dávida Minárika a Lukáša Marcináta. Privítanie prebehlo v slávnostne povznesenom tóne a radostnej a priateľskej atmosfére.

Na privítanie sa dostavili aj rodinní príslušníci, aby prejavili účasť a radosť na tejto veľkej a dôležitej udalosti. Úradná miestnosť bola plná a  bola radosť pozerať na to, ako sa mladým rodinám v našej obci darí. Súčasťou privítania detí bol aj veľmi pekný poeticko - prozaický kultúrny program, ktorý pripravili deti z našej obce a ktorým sme vyjadrili vďaku za pozdvihnutie populačnej krivky.

S odľahčením a humorom sa dá dodať, že pre tentokrát to skončilo 2:1 pre dolný koniec, keďže dve rodiny boli z dolného konca a veríme, že čoskoro príde adekvátna odveta z horného konca v podobe nového prírastku do našej malej a prekrásnej obce.

Našim najmenším spoluobčanom prajeme šťastný a úspešný život plný radosti a zdravia a ich rodičom veľa trpezlivosti, lásky, ale aj zodpovednosti pri výchove svojich ratolestí.

Galéria tu.